Državni praznici

[:hr]Državni praznici u 2017. godini

1. siječanj (petak) Nova godina

6. siječanj (srijeda) Sveta tri kralja

27. ožujak (nedjelja) Uskrs

28. ožujak (ponedjeljak) Uskršnji ponedjeljak

1. svibanj (nedjelja) Praznik rada

26. svibanj (četvrtak) Tijelovo

22.lipnja (srijeda) Dan antifašističke borbe

25. lipanj (subota) Dan državnosti

5. kolovoz (petak) Dan domovinske zahvalnosti

15. kolovoz (ponedjeljak) Velika gospa

8. listopad (subota) Dan nezavisnosti

1. studeni (utorak) Dan svih svetih

25. prosinac (nedjelja) Božić

26. prosinac (ponedjeljak) Sveti Stjepan[:en]Public holidays in 2017

January 1 (Friday) New Year

January 6 (Wednesday) Epiphany

March 27 (Sunday) Easter

March 28 (Monday) Easter Monday

May 1 (Sunday) Labour Day

May 26 (Thursday) Corpus

June 22 (Wednesday) Fascist Resistance Day

June 25 (Saturday), National Day

August 5 (Friday) Thanksgiving Day

August 15 (Monday) Assumption

October 8 (Saturday) Independence Day

November 1 (Tuesday) All Saints’ Day

December 25 (Sunday) Christmas

December 26 (Monday) Saint Stephen[:]